Алея авіаторів: як у Кропивницькому реалізовують цьогорічний проект Громадського бюджету. ФОТО

Алея авіаторів: як у Кропивницькому реалізовують цьогорічний проект Громадського бюджету. ФОТО

У Кропивницькому у мікрорайоні Новомиколаївка реалізовують проект "Громадського бюджету-2019" "Алея "Авіаторів". Натомість місцеві мешканці незадоволенні виконанням робіт, мовляв, розпочали ще давно, а значних результатів немає. Об этом сообщает blackseanews.in.ua со ссылкой на СМИ.За словами мешканки Ольги Олексіївни, будівельники щоразу приходять у різний час на роботу та не поспішають працювати.Депутат міської ради Олег Краснокутський із цього приводу ініціював зустріч мешканців із начальником управління ЖКГ міськради Тетяною Савченко. Небайдужим залишився й секретар міської ради Андрій Табалов."Особливих результатів щодо реалізації проекту ми не бачимо. А скоро уже зима. Роботи слід завершити до першого снігу. Сьогодні ми тут зібралися, аби озвучити свої нарікання та побажання щодо цієї ситуації", – відзначив депутат.

За словами начальника підрядної організації, яка виконує проект, Юрія Завадського, відповідні роботи тривають за графіком."Дякую за ваші зауваження. Думку мешканців ми врахуємо і проведемо відповідні заходи. Усі роботи плануємо завершити до 30 листопада", – зауважив підрядник.

Очільник депутатського корпусу наголосив, що особисто контролюватиме якість виконання робіт і дотримання термінів."Долучився до зустрічі, адже мешканців бентежить, що проект не встигнуть реалізувати цьогоріч. Поговорили із підрядником, він пообіцяв, що роботи виконають до кінця осені. Приємно, що тут – активні мешканці, які правильно відреагували на ситуацію", – зауважив Табалов.

Нині на території майбутньої алеї поклали незначну частину плитки.


Джерело статті: “http://rk.kr.ua/aleja-aviatoriv-jak-u-kropivnitskomu-realizovujut-tsogorichnii-proekt-gromadskogo-bjudzhetu-foto”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя