Разумков: Буду розмовляти російською, поки триває окупація Донбасу


Питання української мови не є головною проблемою українського суспільства зараз, а попередня влада не тими методами популяризувала державну мову

Про це лідер партії "Слуга народу" Дмитро Разумков заявив в ефірі одного з телевізійних каналів, передає Еспресо.TV. Об этом сообщает vkulake.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Я не впевнений, що українська мова є сьогодні головною проблемою українського суспільства. Якщо ми говоримо про захист державної мови, то, дійсно, захищати державну мову треба, і розвивати державну мову треба", — сказав Разумков.

На його думку, попередня влада не тими методами популяризувала українську мову, оскільки, на його погляд, вона вдавалася в цьому питанні до примусу.

"Якщо ми говоримо про популяризацію української мови, то потрібно було йти шляхом (і про це неодноразово говорив президент Зеленський) створення умов, щоб сьогодні українська мова використовувався ширше. Цього не було зроблено, ми пішли шляхом нагайки", — заявив Разумков.

Разумков зазначив, що буде розмовляти російською, поки триває окупація Донбасу і анексія Криму — щоб ні у кого не виникло бажання захищати його від так званих утисків.

"Я говорив і говорю, що поки у нас є окуповані території на Сході, поки у нас є анексований Крим, я під час ефірів буду використовувати російську мову — щоб ніхто не захотів приходити і мене тут „захищати“. У мене все непогано, як у людини, яка розмовляє російською мовою", — сказав політик.

  • Нагадаємо, 1 липня керівник Офісу президента Андрій Богдан припустив проведення в Україні референдуму з надання російській мові статусу регіональної в Луганській і Донецькій областях.
  • 3 липня Разумков заявив, що коментар глави Офісу Президента Андрія Богдана щодо надання регіонального статусу російській мові на Донбасі – це виключно його особиста позиція.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/07/09/razumkov_budu_rozmovlyaty_rosiyskoyu_poky_tryvaye_okupaciya_donbasu”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя